i


 • výdejní okénko otevřeno v sobotu a neděli, vždy 11-17 hod
 • jídlo podáváme s sebou do menu boxů
 • možnost bezhotovostní platby

 • Hospůdka a kiosek s občerstvením

  Restaurace Broumovsko

  Pobyt v chatové osadě si můžete zpříjemnit posezením v hospůdce U Malíků, jejíž součástí je kiosek s občerstvením a dvě letní terasy. Kapacita nekuřácké hospůdky je 40 míst, k dispozici máme i dětskou jídelní židličku. Provozní doba hospůdky se liší dle momentální sezóny a rezervací – informace o otevírací době jsou vždy vyvěšeny na našich stránkách. Zpravidla je v letním období otevřeno denně od 11 hodin do 19 hodin, o víkendech pak do 22 hodin. Je třeba počítat s tím, že v letních měsících je terasa i vnitřní prostor hospůdky bez obsluhy, k vydávání jídel a nápojů slouží okénko kiosku. V zimě má hospůdka celodenní provoz každý pátek, sobotu i neděli.

  Kiosek je součástí budovy hospůdky a jeho výdejní okénko je umístěno z boční strany směrem od cesty. Jeho provozní doba je od května do září - denně otevřeno od 10 hodin do 20 hodin, o víkendech do 24 hodin.

  Obě stravovací zařízení nabízí všem návštěvníkům pestrý výběr z kvalitní teplé kuchyně s hotovými pokrmy, studenou kuchyni, různé druhy uzenin, točené pivo zn. Primátor, Kozel a Plzeňský Prazdroj, velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, zmrzlin, cukrovinek, suvenýrů a pohledů. Možné je zde zakoupit turistickou známku č. 195 Ostaš - Broumovské mezihoří a různé turistické suvenýry (vizitky, magnetky, mince, štítky na hole,...).

  Provozní doba

  Pondělí: Zavřeno
  Úterý: Zavřeno
  Středa: Zavřeno
  Čtvrtek: Zavřeno
  Pátek: Zavřeno
  Sobota: 11:00 - 17:00
  Neděle: 11:00 - 17:00

  V době konání akcí je vhodná telefonická rezervace místa na čísle +420 604 371 576 (kapacita hospůdky je omezená). Sledujte kalednář akcí.